Porażka "Świętych", poważny błąd Bednarka! [WIDEO]

YouTube
Southampton FC przegrał u siebie z AFC Bournemouth 1:3 w piątkowym meczu 6. kolejki angielskiej Premier League. Całe spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał Jan Bednarek, który przy trzeciej bramce dla przyjezdnych popełnił spory błąd.
Goście objęli prowadzenie już w 10. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Świetnie na piłkę nabiegł Nathan Ake i mocnym strzałem głową z kilku metrów pokonał bramkarza. Jeszcze przed przerwą przyjezdni trafili na 2:0. Philip Billing dograł do Harry'ego Wilsona, a ten nie dał szans na obronę Angusowi Gunnowi.
Po przerwie miejscowi złapali kontakt. James Ward-Prowse nie dał szans strzałem z rzutu karnego golkiperowi "Wisienek". W doliczonym czasie gry wynik na 3:1 dla drużyny z Vitality Stadium ustalił Callum Wilson, który wykorzystał nieporozumienie między bramkarzem a Bednarkiem.
Po tej porażce podopieczni Ralpha Hasenhuettla zajmują 11. miejsce w tabeli ze zdobytymi siedmioma punktami. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Tottenhamem Hotspur.
Natomiast zespół prowadzony przez Eddie'go Howe'a plasuje się na trzeciej pozycji z 10 "oczkami" na koncie. Jego kolejnym rywalem będzie West Ham United.
Maciej Ziętarek20 Sep 2019 · 23:06