Portland Timbers. Drużyna Jarosława Niezgody wygrała turniej MLS. Sukces świętowała w nietypowy sposób [WIDEO]

Portland Timbers
Portland Timbers wygrało turniej "MLS is Back". Drużyna Jarosława Niezgody w finale pokonała Orlando City 2:1.
Drużyna z Portland objęła prowadzenie w 27. minucie, gdy do bramki trafił Larrys Mabiala. Do przerwy był jednak remis, bo w końcówce pierwszej połowy wyrównał Mauricio Pereyra.
Decydujący gol meczu padł w 66. minucie. Na listę strzelców wpisał się wówczas Dario Zuparić.
Minutę później na boisku pojawił się Jarosław Niezgoda. Dla Polaka był to siódmy występ w turnieju. W poprzednich strzelił dwa gole i zaliczył jedną asystę.
Piłkarze z Portland fetowali sukces w nietypowy sposób - przed telebimem wyświetlającym kibiców. Fani mogli dołączyć do zabawy łącząc się z klubowym kontem w aplikacji Zoom.
Marcin Karbowski12 Aug 2020 · 08:12
Źródło: sport.pl, twitter