Poważne kłopoty Krzysztofa Piątka. Polak na ławce rezerwowych, jego rywal z dubletem

Marcin Bulanda / PressFocus
Hertha Berlin zremisowała 2:2 ze Stuttgartem. Krzysztof Piątek spędził na murawie jedynie kilka minut.
Debiut na ławce trenerskiej Herthy zanotował Tayfun Korkut, który zastąpił Pala Dardaia. Nowy szkoleniowiec posadził Krzysztofa Piątka na ławce rezerwowych.
Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze ze Stuttgartu. Najpierw na listę strzelców wpisał się Omar Marmoush, kilka minut później prowadzenie podwyższył Philipp Forster.
Bramkę kontaktową zdobył rywal Krzysztofa Piątka o miejsce w składzie, Stefan Jovetić. Napastnik z Czarnogóry wykorzystał podanie Jordana Torunarighi.
W drugiej połowie Jovetić skompletował dublet. 32-latek doprowadził do remisu w 76. minucie.
Na pięć minut przed końcem spotkania Korkut zdecydował się wpuścić Krzysztofa Piątka. Polak zmienił Ishaka Belfodila. Z kolei wynik meczu już nie uległ zmianie.
Adam Kłos05 Dec 2021 · 17:25