Żużel. Pożar w trakcie meczu Ekstraligi. Spotkanie zostało przerwane

Pożar w trakcie meczu Ekstraligi. Spotkanie zostało przerwane
asinfo.pl
Pożar w trakcie meczu żużlowej Ekstraligi między Moje Bermudy Stalą Gorzów i Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Spotkanie zostało przerwane.
Do zdarzenia doszło po dziesiątym biegu. W płomieniach stanęła rozdzielnia prądu. Na stadionie zrobiło się ciemno, przestały działać wszystkie urządzenia potrzebujące energii elektrycznej, a pokazująca mecz stacja Eleven Sports musiała przerwać transmisję. Na miejscu zdarzenia interweniowała straż pożarna.
W momencie przerwania spotkania gospodarze prowadzili 38:32. W zaistniałej sytuacji grozi im walkower. Decyzję w tej sprawie podejmie Speedway Ekstraliga.
Dla Stali ewentualny walkower byłby katastrofą. Gorzowianie w tym sezonie przegrali wszystkie trzy mecze. Przeciwko Włókniarzowi byli na dobrej drodze do przełamania tej passy.
Marcin Karbowski03 Jul 2020 · 23:03
Źródło: Sportowe Fakty