PP. Szykuje się surowa kara dla Śląska Wrocław. Zostanie wykluczony z rozgrywek?

Szykuje się surowa kara dla Śląska Wrocław. Zostanie wykluczony z rozgrywek?
Photografeus / shutterstock.com
Śląsk Wrocław może zostać wykluczony z przyszłorocznej edycji Pucharu Polski - informują dziennikarze "Sport.pl".
Przypomnijmy: wtorkowy mecz PP z Widzewem w Łodzi został przerwany już po kilku minutach z powodu skandalicznego zachowania kibiców Śląska. Odpalili oni race i usiłowali sforsować ogrodzenie, oddzielające ich od fanów gospodarzy.
Interweniować musiała policja, która wkroczyła na murawę i użyła armatki wodnej. Ostatecznie starcie wznowiono i dokończono (Widzew wygrał 2:0), lecz jasnym było, że wobec klubu z Wrocławia wyciągnięte zostaną konsekwencje.
Te mogą być bardzo poważne. Według informacji serwisu "Sport.pl" grozi mu kara finansowa, zakaz wyjazdowy a nawet wykluczenie z kolejnej edycji Pucharu Polski.
Komisja Dyscyplinarna PZPN meczem Widzew - Śląsk zajmie się w czwartek.
Maciej Ziętarek25 Sep 2019 · 21:17
Źródło: Sport.pl