Premier League. Hat trick Sterlinga zapewnił Manchesterowi City zwycięstwo nad Watfordem

Hat trick Sterlinga zapewnił Manchesterowi City zwycięstwo nad Watfordem
Vlad1988 / shutterstock.com
Manchester City pokonał przed własną publicznością Watford FC 3:1 (0:0) w ostatnim sobotnim meczu 30. kolejki angielskiej Premier League.
Na Etihad Stadium wszystkie bramki dla obrońców tytułu zdobył Raheem Sterling. Skrzydłowy reprezentacji Anglii na początku drugiej połowy potrzebował czternastu minut na skompletowanie klasycznego hat-tricka po sytuacyjnych strzałach z pola karnego.
Rozmiary przegranej przyjezdnych zdołał zmniejszyć jedynie Hiszpan Gerard Deulofeu. "Szerszenie" po jedenastej porażce w sezonie pozostały na ósmej lokacie w klasyfikacji.
24. zwycięstwo w bieżących rozgrywkach umocniło natomiast podopiecznych Josepa Guardioli na pozycji lidera tabeli. Drugi Liverpool FC traci cztery punkty do "The Citizens" przed konfrontacją z Burnley FC.