Premier League. Kolejne zwycięstwo West Ham United, czyste konto Łukasza Fabiańskiego

Kolejne zwycięstwo West Ham United, czyste konto Łukasza Fabiańskiego
Marco Iacobucci EPP / Shutterstock.com
West Ham United pokonał przed własną publicznością Newcastle United 2:0 (2:0) w ostatnim sobotnim spotkaniu 29. kolejki rozgrywek angielskiej Premier League.
Na Stadionie Olimpijskim w Londynie całe zawody między słupkami gospodarzy zaliczył Łukasz Fabiański. "Młoty" objęły prowadzenie już po siedmiu minutach gry, kiedy to skutecznym uderzeniem głową popisał się Declan Rice. Trzy minuty przed przerwą podwyższył z rzutu karnego Mark Noble.
Stołeczna drużyna po zmianie stron pilnowała już wyniku i dzięki jedenastej wygranej w sezonie podopieczni Manuela Pellegriniego umocnili się na dziewiątym miejscu w tabeli.
"Sroki" doznały natomiast czternastej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostały na czternastej lokacie w klasyfikacji.