Premier League: Pewna wygrana Chelsea

CosminIftode/Shutterstock
Huddersfield Town FC przegrał u siebie z Chelsea Londyn 1:3 we wtorkowym meczu 17. kolejki angielskiej Premier League.
Zespół ze Stamford Bridge objął prowadzenie w 23. minucie po strzale Tiemoue Bakayoko. Tuż przed przerwą wynik podwyższył Willian. W 50. minucie trzecią bramkę dla "The Blues" zdobył Pedro. Gospodarze stać było jedynie na honorowe trafienie. W doliczonym czasie na listę strzelców wpisał się Laurent Depoitre.
Po tej wygranej podopieczni Antonio Conte zajmują trzecie miejsce w tabeli i mają na swoim koncie 35 punktów. W następnej kolejce zagrają przed własną publicznością z Southampton FC.
Natomiast beniaminek plasuje się na 12. pozycji ze zdobytymi 18 "oczkami". Jego kolejnym rywalem będzie Watford FC.
Niespodziewanie na czwartą lokatę awansował Burnley FC, który we wtorek pokonał Stoke City 1:0. Zwycięską bramkę dla ekipy z Turf Moore zdobył w 89. Ashley Barnes.