Premier League: Remis Swansea City z Newcastle United

Tomasz Bidermann / Shutterstock.com
Swansea zremisowała na wyjeździe z Newcastle United 1:1 (0:0) w meczu 23. kolejki angielskiej ekstraklasy.
Pierwszego gola na St James' Park strzelił Jordan Ayew. W 60. minucie Ghańczyk uderzył z pola karnego i trafił w prawy górny róg bramki.
Goście doprowadzili do wyrównania osiem minut później po tym, jak piłkę w polu karnym przejął Joselu i uderzeniem z bliskiej odległości pokonał golkipera drużyny przeciwnej.
Całe spotkanie w barwach ekipy "Łabędzi" rozegrał reprezentant Polski, Łukasz Fabiański. Był to 23. ligowy występ bramkarza w trwających rozgrywkach.
Podopieczni Rafaela Beniteza zajmują obecnie 15. miejsce w tabeli Premier League, z kolei drużyna prowadzona przez Carlosa Carvalhala plasuje się na ostatniej, 20. pozycji.