Premier League. Watford FC pokonał Leicester City dzięki bramce w doliczonym czasie gry

Watford FC pokonał Leicester City dzięki bramce w doliczonym czasie gry
Peter_Fleming / Shutterstock
Watford FC pokonał przed własną publicznością Leicester City 2:1 (1:0) w niedzielnym meczu 29. kolejki angielskiej ekstraklasy. Na ławce trenerskiej "Lisów" zadebiutował nowy trener Brendan Rodgers.
Pierwszego gola na Vicarage Road strzelił Troy Deeney. W 5. minucie angielski napastnik najwyżej wyskoczył do piłki zagranej z rzutu wolnego przez Gerard Deulofeu i uderzeniem głową pokonał golkipera rywali.
W 75. minucie do wyrównania doprowadził Jamie Vardy, który wykorzystał dośrodkowanie Youria Tielemansa i trafił w lewy dolny róg bramki.
Kiedy wszystko wskazywało na to, że mecz zakończy się remisem, w drugiej minucie doliczonego czasu gry na listę strzelców wpisał się Andre Gray.
Ekipa "Szerszeni" ma na koncie 43 punkty i zajmuje 8. miejsce w tabeli Premier League. "Lisy" z dorobkiem 35 "oczek" plasują się na 11. lokacie.
Jakub Kreśliński03 Mar 2019 · 14:55