Premier League. Wyjazdowe zwycięstwo Brighton w meczu z Crystal Palace

Wyjazdowe zwycięstwo Brighton w meczu z Crystal Palace
james boyes
Crystal Palace przegrało u siebie z Brighton & Hove Albion 1:2 w meczu 30. kolejki Premier League. Dla gości to dziewiąta wygrana w sezonie.
"Mewy" objęły prowadzenie w 19. minucie kiedy Glenn Murray wykorzystał długie podanie Lewisa Dunka i błąd obrońcy, uderzając z linii pola karnego. To jego jedenaste trafienie w bieżących rozgrywkach.
Gospodarze zdołali wyrównać na początku drugiej połowy. Rzut karny wykorzystał Luka Milivojević i strzelił dziewiątego ligowego gola w tym sezonie.
"Orły" nie zdołały jednak utrzymać remisu do końca spotkania. Goście ponownie wyszli na prowadzenie w 74. minucie po uderzeniu z dystansu Anthony'ego Knockaerta. Dla Francuza to druga bramka w trwających rozgrywkach.
W tabeli Premier League oba zespoły mają po 33 punkty. Crystal Palace jest na trzynastym miejscu, a Brighton na czternastym.