Prezes Vive Kielce: Wielkie ukłony dla zawodników za walkę

Dziurek/Shutterstock
Bertus Servaas, prezes Vive Kielce, ocenił postawę piłkarzy ręcznych z Kielc w rywalizacji z PSG w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.
Kielczanie przegrali w rewanżowym spotkaniu 32:35, jednak Servaas był zadowolony z tego, co pokazała polska drużyna. - Graliśmy bardzo dobry mecz. Próbowaliśmy wszystkiego na parkiecie, co jest możliwe, by pokonać Francuzów. Wielkie ukłony dla zawodników za walkę - stwierdził.
Prezes Vive podkreślił, że Vive miało szansę, by wygrać spotkanie w Paryżu. - Brakowało skuteczności. Mogliśmy w pierwszej połowie kilka razy odskoczyć na więcej niż trzy bramki - dodał.
Servaas żałuje, że drużyna Vive nie zaprezentowała się lepiej w fazie grupowej rozgrywek. - Nie jedziemy do Kolonii, bo szansę straciliśmy w grupie oraz w pierwszej połowie meczu w Kielcach. PSG był dwumeczu od nas lepszy i zasłużenie awansował do Final Four - zakończył.