Priemjer Liga: FK Rostów przegrał z Dynamo Moskwa, grał Wilusz

UMNICK, wikipedia
FK Rostów przegrał na wyjeździe z Dynamo Moskwa 0:2 (0:2) w sobotnim meczu 19. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Na Arena Chimki pierwszego gola strzelił Fatos Beqiraj. W 42. minucie Samba Sow efektownie wyminął kilku rywali i zagrał piłkę do reprezentanta Czarnogóry, który zdołał umieścić ją w siatce.
Tuż przed przerwą prowadzenie gospodarzy powiększył Aleksandr Tashaev, który wykorzystał błąd rywali, przejął futbolówkę i trafił do pustej bramki.
Całe spotkanie w barwach gości spotkania rozegrał Maciej Wilusz. To 15. ligowy występ polskiego obrońcy w sezonie.
Podopieczni Dmitrij Chochłowa zajmują obecnie 14. miejsce w ligowej tabeli, z kolei zespół prowadzony przez Leonida Kuchuka zajmują 10. pozycję.