Priemjer Liga: Lokomotiw pokonał Urał, grał Rybus

Grue, wikipedia
Lokomotiw Moskwa pokonał u siebie Urał Jekaterynburg 2:1 (1:1) w ostatnim sobotnim meczu ósmej kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.
Całe zawody w szeregach gospodarzy zaliczył Maciej Rybus. Miejscowym prowadzenie zapewnił strzałem z bliska Peruwiańczyk Jefferson Farfan, ale niespełna jedenaście minut później Guilherme niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki, doprowadzając do wyrównania.
Jedenaście minut po zmianie stron Aleksiej Miranczuk znakomicie zachował się w sytuacji sam na sam i po minięciu bramkarza umieścił futbolówkę w siatce. Ten gol okazał się decydujący w tej konfrontacji.
"Parowozy" po szóstym zwycięstwie w sezonie umocniły się na drugiej pozycji w tabeli. Urał doznał pierwszej porażki w bieżących rozgrywkach i pozostał dziewiąty w klasyfikacji.