Priemjer Liga: Rybus na ławce, remis Lokomotiwu

alphaspirit / shutterstock
Terek Grozny zremisował u siebie z Lokomotiwem Moskwa 1:1 (0:0) niedzielnym meczu 9. kolejki rosyjskiej Priemjer Ligi.
Na stadionie im. Akhmat-Khadi Kadyrowa całe zawody z perspektywy ławki rezerwowych obserwował Maciej Rybus.
Przyjezdni objęli prowadzenie dziesięć minut po przerwie, kiedy to niefortunnie piłkę skierował do własnej bramki Brazylijczyk Rodolfo. Sześć minut przed końcem wyrównał uderzeniem z dystansu jego rodak Ravanelli.
Zespół z Czeczenii zremisował dopiero po raz pierwszy w tym sezonie i jest na siódmym miejscu w tabeli. Stołeczne "Parowozy" natomiast po drugim podziale punktów w bieżących rozgrywkach są wiceliderami klasyfikacji. Prowadzi niepokonany dotąd Zenit Sankt Petersburg.