Prijović bohaterem PAOK-u. Gol i asysta byłego piłkarza Legii [VIDEO]

Tomasz Bidermann/Shutterstock
PAOK Saloniki pokonał Asteras Tripolis 3:2 w dziewiętnastej kolejce ligi greckiej. Aleksandar Prijović zdobył bramkę i zaliczył asystę.

Były napastnik Legii Warszawa na boisku pojawił się w 69 minucie przy stanie 1:1 i już sześćdziesiąt sekund później wpisał się na listę strzelców. Szwajcarski piłkarz serbskiego pochodzenia zdobył bramkę uderzeniem głową po dośrodkowaniu Leo Matosa.

Goście dziewięć minut później zdołali ponownie doprowadzić do wyrównania. Za moment jednak decydującego o zwycięstwie gospodarzy gola strzelił Pedro Henrique po zagraniu Prijovicia.

To trzeci występ byłego zawodnika mistrza Polski w greckim klubie. 26-latek zdobył bramkę już w swoim debiucie w nowym zespole w Pucharze Grecji.

PAOK Saloniki zajmuje obecnie trzecie miejsce w lidze, tracąc trzynaście punktów do lidera, Olympiakosu Pireus.