Primera Division: Betis ratuje remis

Betis Sewilla zremisował u siebie z Getafe CF 2:2 (0:2) w meczu otwierającym zmagania 11. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Benito Villamarin niespodziewane dwubramkowe prowadzenie gościom z Kastylii zapewnili jeszcze przed przerwą strzałem głową Markel Bergara oraz po świetnie wyprowadzonym kontrataku Francisco Portillo.
Po zmianie stron gospodarze z Andaluzji zdołali jednak za sprawą rezerwowych odrobić straty. Kontaktową bramkę uzyskał płaskim strzałem zza linii pola karnego Paragwajczyk Antonio Sanabria, natomiast trzy minuty przed końcem wyrównał równie efektownym uderzeniem z dystansu Algierczyk Ryad Boudebouz.
"Verdiblancos" po drugim podziale punktów w tym sezonie pozostali na ósmej pozycji w tabeli, natomiast "Azulones" po czwartym remisie w bieżących rozgrywkach przesunęli się na dziesiątą lokatę w klasyfikacji. Obie drużyny nadal dzielą cztery "oczka".