Primera Division: Cztery gole i remis w Kraju Basków

Miquel Gimenez Olive, wikicommons
Piłkarze SD Eibar zremisowali u siebie z Levante UD 2:2 (0:2) w trzecim niedzielnym spotkaniu dziesiątej kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Municipal de Ipurua dwubramkowe prowadzenie przyjezdnym zapewnili w niespełna trzy minuty Jose Luis Morales oraz Macedończyk Enis Bardhi, skutecznie wykańczając w polu karnym świetnie wyprowadzone kontrataki.
Sześć minut po zmianie stron kontaktową bramkę z rzutu wolnego zdobył Anaitz Arbilla, a szesnaście minut przed końcem wyrównał strzałem z bliska Brazylijczyk Charles.
Zespół z Kraju Basków po drugim podziale punktów w tym sezonie pozostał tuż nad strefą spadkową, natomiast drużyna z Walencji zremisowała już po raz szósty w bieżących rozgrywkach i jest na jedenastej pozycji w klasyfikacji.