Primera Division: Eibar tylko zremisował z Malagą

Miquel Gimenez Olive, wikicommons
Piłkarze SD Eibar zremisowali przed własną publicznością z Malaga CF 1:1 w jedynym poniedziałkowym meczu 20. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Municipal de Ipurua prowadzenie przyjezdnym zapewnił po szesnastu minutach gry Youssef En Nesiry. Marokańczyk przejął podanie rywali na połowie boiska i po efektownym rajdzie wykorzystał sytuację sam na sam.
Wyrównał niespełna kwadrans przed przerwą strzałem z bliska Kike, któremu świetnie zagrywał w pole karne Portugalczyk Bebe. Zespół z Kraju Basków po czwartym podziale punktów w tym sezonie przesunął się na ósme miejsce w tabeli.
Drużyna z Andaluzji, która kończyła spotkanie w osłabieniu, zremisowała natomiast po raz trzeci w bieżących rozgrywkach i nadal zamyka klasyfikację.