Primera Division: Pierwsze zwycięstwo Getafe CF

Zarz, wikipedia
CD Leganes uległo u siebie Getafe CF 1:2 (0:1) w meczu otwierającym zmagania trzeciej kolejki hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Municipal de Butarque prowadzenie beniaminkowi z Kastylii zapewnił sześć minut przed przerwą kapitalnym uderzeniem z dystansu Argentyńczyk Mauro Arambarri.
Wyrównał z bliska dwadzieścia minut po zmianie stron Miguel Guerrero. Siedem minut później ten sam zawodnik mógł zdobyć drugiego gola, ale zmarnował rzut karny. To zemściło się siedem minut przed końcem, kiedy to Alvaro Guerrero skutecznie przymierzył zza linii pola karnego i piłka po odbiciu się do słupka wpadła do siatki.
Dzięki pierwszej wygranej w sezonie "Azulones" przesunęli się na dziesiąte miejsce w tabeli. "Los Pepineros" doznali pierwszej porażki i są na razie na trzeciej pozycji.