Primera Division: Podział punktów na Estadio Municipal de Anoeta

realsociedad.com
Real Sociedad zremisował przed własną publicznością z UD Las Palmas 2:2 w meczu 13. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Na Estadio Municipal de Anoeta prowadzenie pierwsi objęli goście. W 21. minucie Tana uderzeniem głową pokonał golkipera rywali. Przed przerwą gospodarze zdołali doprowadzić do wyrównania za sprawą trafienia Williana Jose w 31. minucie, który zdobył gola uderzeniem pod poprzeczkę.
Po zmianie stron pierwszy cios zadali gospodarze. W 62. minucie Adnan Januzaj przyjął futbolówkę w polu karnym i płaskim strzałem umieścił ją w siatce. Do wyrównania w 67. minucie doprowadził Jonathan Viera, popisując się efektownym uderzeniem z dystansu.
Zawodnicy Eusebio Sacristana zajmują obecnie 7. miejsce w ligowej tabeli, z kolei drużyna Pako Ayestarana plasuje się na 19. pozycji.