Primera Division: Valencia z piątym zwycięstwem z rzędu

LevanteMedia / shutterstock.com
Valencia CF pokonała przed własną publicznością Sevillę FC 4:0 w meczu 9. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. "Nietoperze" wciąż są niepokonaną drużyną w tym sezonie.
Na Estadio Mestalla pierwszego gola strzelił Goncalo Guedes. 20-latek popisał się indywidualną akcją, ograł dwóch rywali i strzałem w okienko wpakował piłkę do siatki.
Drugą bramkę w 51. minucie zdobył Simone Zaza. Włoch, który zanotował siódme trafienie w pięciu ostatnich spotkaniach, uderzeniem po długim rogu pokonał golkipera rywali.
Trafienie na 3:0 zanotował w 86. minucie Santi Mina, który strzelił gola uderzeniem zza pola karnego. Natomiast wynik spotkania na 4:0 w doliczonym czasie gry ustalił Goncalo Guedes.
Podopieczni Marcelino zajmują obecnie drugie miejsce w tabeli Primera Division, z kolei zespół Manuela Berizzo plasują się na piątej pozycji.