Primera Division: Villarreal przegrał z Leganes

YouTube
Piłkarze CD Leganes wygrali u siebie z Villarreal CF 3:1 (0:0) w pierwszym niedzielnym meczu 14. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Municipal de Butarque prowadzenie przyjezdnym zapewnił kwadrans po przerwie w sytuacji sam na sam Dani Raba. Wyrównał dwanaście minut później płaskim uderzeniem z dystansu Diego Rico.
Osiem minut przed końcem Nabil El Zhar minął w polu karnym obrońcę i spokojnym strzałem przy słupku wykończył skutecznie kontratak zespołu z Kastylii. Marokańczyk przypieczętował jeszcze sukces miejscowych w doliczonym czasie gry, kierując piłkę do siatki po akcji i zagraniu jego rodaka Nordina Amrabata.
Dzięki szóstej wygranej w sezonie "Los Pepineros" awansowali na siódme miejsce w tabeli. "Submarinos" doznali drugiej z rzędu porażki i pozostali na szóstej lokacie w klasyfikacji. Obie drużyny dzieli już tylko punkt.