Primera Division: Villarreal rozbił Las Palmas

LevanteMedia / shutterstock.com
Villarreal FC pokonał przed własną publicznością UD Las Palmas 4:0 w pierwszym niedzielnym meczu 9. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy.
Na El Madrigal wszystkie bramki padły dopiero w drugiej połowie. Autorem pierwszej z nich był Cedric Bakambu, który w 48. minucie wykorzystał dośrodkowanie Samuela Castillejo i pewnym strzałem pokonał golkipera rywali.
Drugiego gola strzelił Mario Gaspar w 65. minucie. 26-letni obrońca umieścił piłkę w bramce strzałem z linii pola karnego.
Samobójcze trafienie na 3:0 w 68. minucie zapisał na swoje konto Ximo Navarro, a wynik spotkani ana 4:0 ustalił w doliczonym czasie gry Nicola Sansone.
Podopieczni Javiego Calleja zajmują obecnie piąte miejsce w tabeli Primera Division, z kolei zespół Pako Ayestarana plasuje się na 18. pozycji.