Primera Division: Zwycięstwo Deportivo La Coruna na własnym boisku

Albert galiza from gl, wikicommons
Piłkarze Deportivo La Coruna wygrali przed własną publicznością z Malaga CF 3:2 (1:1) w jedynym piątkowym meczu 31. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Riazor wynik konfrontacji otworzył już po sześciu minutach gry Lucas Perez, który wykorzystał rzut karny. Później dwukrotnie na listę strzelców wpisywali się po strzałach z pola karnego Urugwajczyk Diego Rolan i Adrian Lopez, który zapewnił sukces miejscowym płaskim uderzeniem pięć minut przed końcem.
Zespół z Galicji dzięki piątej wygranej w sezonie, a zarazem pierwszej pod wodzą Holendra Clarence'a Seedorfa, przesunął się na osiemnaste miejsce w tabeli.
Drużyna z Andaluzji doznała natomiast już 22. porażki w bieżących rozgrywkach i nadal zamyka klasyfikację.