Probierz: Odnieśliśmy ważną wygraną

asinfo
- Odnieśliśmy ważną wygraną. W poprzednich kolejkach zanotowaliśmy dwie skromne porażki po 0:1 i niektórzy przebąkiwali o naszym kryzysie - powiedział po meczu w Lublinie trener Michał Probierz.

Szkoleniowiec odniósł się do potyczek z Lechią i Wisłą. - W nich zabrakło nam cwaniactwa i skuteczności. Duży wpływ na naszą grę miał powrót Gutiego i Runje, chociaż w tym miejscu chciałbym zaznaczyć, że w poprzednich spotkaniach do Marka Wasiluka i Dawida Szymonowicza nie mogłem mieć pretensji. Mamy szeroką kadrę i ta rywalizacja jest bardzo zażarta - podkreśla opiekun białostoczan cytowany przez oficjalną witrynę ekipy z Podlasia.

W sobotę na ławce Jagiellonii znalazło się tylko pięciu piłkarzy. -
W tygodniu rozgrywaliśmy spotkanie z Huraganem Morąg. W meczu III ligi wystąpiło wielu zawodników z pierwszej drużyny, a potyczka zakończyła się wysoką porażką naszego zespołu. Chciałem, aby tamci, którzy powinni odnieść wysokie zwycięstwo, zastanowili się nad sobą. Dzisiaj już wygrali i udowodnili, że walczą o wyjściową "jedenastkę"

Chwała zespołowi z tę wygraną. Bardzo dobrze wygląda Fiedia. Coraz lepiej prezentuje się Chomczenowski. Wiedzieliśmy, że gramy na trudnym terenie. Byle kto nie ogrywa Legii przed własną publicznością. Do przerwy wypracowaliśmy sobie solidną przewagę, a w drugiej połowie nie forsowaliśmy tempa, chociaż mogliśmy jeszcze coś dołożyć. Teraz przed nami przerwa na kadrę. Wielu od nas wyjedzie, ale my robimy swoje i przygotowujemy się do kolejnego meczu