Problemy Piotra Zielińskiego po meczu z Ajaksem. Napoli wydało komunikat

Cesare Purini / Press Focus
Piotr Zieliński strzelił gola w wygranym przez Napoli 6:1 meczu z Ajaksem. Polak nie wyszedł jednak na drugą połowę. Co było tego przyczyną? Napoli wydało komunikat w tej sprawie.
Piotr Zieliński znajduje się w kapitalnej formie na początku sezonu. Polak tym razem pokazał swoje wielkie możliwości w spotkaniu z Ajaksem (6:1), wpisując się na listę strzelców. Jego bramkę możecie zobaczyć TUTAJ.
28-latek mimo świetnej gry nie pojawił się w drugiej połowie na boisku. Co było tego przyczyną? Napoli wydało komunikat w tej sprawie.
- Piotr Zieliński zszedł po pierwszej połowie w meczu z Ajaksem z powodu urazu prawej łydki - czytamy.
Następne spotkanie Napoli rozegra w niedzielę, a rywalem będzie Cremonese. Zieliński najpewniej opuści to spotkanie, by być w pełni gotowym na rewanżowe starcie z Ajaksem.
Napoli z dziewięcioma punktami jest zdecydowanym liderem grupy A. Podopieczni Luciano Spalletiego wcześniej pokonali Liverpool 4:1 i Glasgow Rangers 3:0.
Damian Król05 Oct 2022 · 07:52
Źródło: Napoli, Gianluca Di Marzio