Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Przebudzenie Chelsea, 6 goli na Stamford Bridge

13 lut 2016 | 20:27 6
Chelsea Londyn pokonała na własnym stadionie Newcastle United 5:1 w ostatnim sobotnim meczu 26. kolejki Premier League. Dla gospodarzy było to ósme ligowe zwycięstwo w tym sezonie. Stołeczna drużyna nie przegrała pod wodzą Guusa Hiddinka jeszcze żadnego spotkania.

Zespół prowadzony przez Holendra po 17 minutach meczu prowadził już 3:0. Bramkarza rywali pokonali Diego Costa, Pedro Rodriguez i Willian. Po przerwie Chelsea zdobyła jeszcze dwa gole. Na listę strzelców wpisali się Pedro i Bertrand Traore. Wynik na 5:1 ustalił w ostatniej minucie podstawowego czasu gry, Andros Townsend. Dla reprezentanta Anglii było to pierwsze trafienie w barwach "Srok".

Dzięki wygranej londyńska drużyna awansowała na dwunaste miejsce w tabeli. Ma dziewięć punktów przewagi nad strefą spadkową, w której znajduje się Newcastle.

Kolejnym rywalem "The Blues" będzie Paris Saint Germain. Pierwszy mecz 1/8 finału Ligi Mistrzów odbędzie się we wtorek w Paryżu.

*****

Chelsea Londyn - Newcastle United 5:1 (3:0)
Bramki: Costa 5, Pedro 9, 59, Willian 17, Traore 83 - Townsend 90.

+6

Według mnie te wszystkie wygrane to zasługa Hiddika. Może tych wygranych nie było tak dużo ale odkąd w Chelsea mamy nowego trenera, The Blues nie przegrali żadnego spotkania!!!! Mecz był świetny gratulacje. Oby tak zagrali w meczu z PSG a będa emocje ;)
14 lut 2016 | 13:01
+2
Efekt Guusa. W 2009 było podobnie :D
13 lut 2016 | 21:39
+8
Nie zlitowali się nad Newcastle, cenne 3 punkty dla Chelsea.

Bukmacherzy

Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!
20zł za rejestrację i 1000zł od depozytu na start, a do tego mnóstwo promocji okolicznościowych!