Przełamanie Krzysztofa Piątka. Gol w derbach Genui! [WIDEO]

MediaPictures.pl
Krzysztof Piątek strzelił gola dla Genoi w meczu z Sampdorią. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.
Derby Genui lepiej rozpoczęła Sampdoria, która objęła prowadzenie już w 8. minucie. Na listę strzelców wpisał się Fabio Quagliarella.
Genoa wyrównała dziewięć minut później. Piątek został sfaulowany w polu karnym przez Emila Audero, a po chwili sam zamienił jedenastkę na gola. To jego dziesiąty gol w tym sezonie Serie A.
Piątek czekał na gola dla Genoi od początku października, gdy trafił do siatki w spotkaniu z Parmą. W pięciu kolejnych meczach ligowych nie potrafił wpisać się na listę strzelców.
W drugiej połowy wynik już się nie zmienił. Na boisku nie pojawili się też Dawid Kownacki, który obserwował grę z ławki rezerwowych. Całe spotkanie w barwach Sampdorii rozegrał za to Bartosz Bereszyński.
Kamil Kaczmarek25 Nov 2018 · 20:55