Przełamanie Teodorczyka! Polak strzelił gola, ale Anderlecht przegrał [VIDEO]

rsca.be/en
Anderlecht Bruksela uległ u siebie Sint-Truidense VV 2:3 (1:1) w niedzielnym meczu czwartej kolejki belgijskiej Jupiler Pro League.
Na Stade Constant Vanden Stock zawody z ławki rezerwowych rozpoczął Łukasz Teodorczyk.
Napastnik reprezentacji Polski siedemnaście minut po przerwie zastąpił Szweda Isaaca Kiese Thelina i trzy minuty przed końcem strzałem z bliska zdobył dla gospodarzy drugiego gola.

Wcześniej do siatki rywali dla zespołu gospodarzy celnie przymierzył również Massimo Bruno.
Dwie bramki dla przyjezdnych strzelił Yohan Boli, a trafienia Francuza przedzielił również gol rezerwowego Jonathana Legeara.
Broniące tytułu "Fiołki" doznały w ten sposób drugiej porażki z rzędu i spadły na dziesiąte miejsce w tabeli. Na czele stawki z kompletem punktów znajduje się Royal Charleroi.