Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Przełamanie Teodorczyka! Polak strzelił gola, ale Anderlecht przegrał [VIDEO]

20 sie 2017 | 16:41 16
Źródło zdjęcia: rsca.be/en

Anderlecht Bruksela uległ u siebie Sint-Truidense VV 2:3 (1:1) w niedzielnym meczu czwartej kolejki belgijskiej Jupiler Pro League.

Na Stade Constant Vanden Stock zawody z ławki rezerwowych rozpoczął Łukasz Teodorczyk.

Napastnik reprezentacji Polski siedemnaście minut po przerwie zastąpił Szweda Isaaca Kiese Thelina i trzy minuty przed końcem strzałem z bliska zdobył dla gospodarzy drugiego gola.

Wcześniej do siatki rywali dla zespołu gospodarzy celnie przymierzył również Massimo Bruno.

Dwie bramki dla przyjezdnych strzelił Yohan Boli, a trafienia Francuza przedzielił również gol rezerwowego Jonathana Legeara.

Broniące tytułu "Fiołki" doznały w ten sposób drugiej porażki z rzędu i spadły na dziesiąte miejsce w tabeli. Na czele stawki z kompletem punktów znajduje się Royal Charleroi.

* * * * * *
Anderlecht Bruksela - Sint-Truidense VV 2:3 (1:1)
Bramki: Bruno 18, Teodorczyk 87 - Boli 21, 66, Legear 53.

Dyskusja 16
20 sie 2017 | 19:44
0
3 polskich snajperów kończy 1 kolejki z golami; Lewandowski, Milik i Teodorczyk. Oby tak dalej im szło !! - ok porzyczyłem Ziomek ?
+5
Andrelacht słabo rozpoczął sezon powinni być w czołówce. Teodorczyk dobrze znalazł się w polu karnym .
-28
Możecie mi wytłumaczyć dlaczego Polscy napastnicy nie umieją strzelić gole po indywidualnej akcji tylko muszą dobijać do pustej bramki lub strzelać z rzutu karnego? Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego tak jest?
20 sie 2017 | 17:04
+18
Bo nie muszą. To nie fifa że ustawiasz sobie amatora i biegniesz na pałę a obrona rozszerza się jak dziwka przed pracą.
20 sie 2017 | 17:13
+11
Idz sie jebnij w ten glupi leb moze ci sie naprawi baranie. A tak wogole brawo Teo i obys dalej strzelal
20 sie 2017 | 17:14
+9
Oczywiscie do Szmuglera bylo to skierowane.
20 sie 2017 | 17:43
+2
Wiem :)
20 sie 2017 | 17:18
-15
Jesteście po prostu zwykłymi zwierzętami nic nie potraficie odpowiedz normalnie tylko potraficie szczekać i obrazać innych użytkowników
20 sie 2017 | 17:26
+10
Kurwa gosciu takie glupoty wypisujesz ze az razi oczy. Tobie nie da sie normalnie odpowiedziec cymbale wiec nie dziw sie ze ludzie po tobie jada za twoje farmazony

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.
Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!