Przemysław Frankowski strzelił dwa gole w kilkadziesiąt sekund! Szalony mecz w MLS [WIDEO]

Lukasz Sobala / PressFocus
Kapitalny występ Przemysława Frankowskiego w meczu Chicago Fire z New York City FC. Reprezentant Polski już w pierwszej połowie strzelił dwa gole!
Piłkarze obu zespołów przed przerwą urządzili sobie prawdziwy festiwal strzelecki. Łącznie padło aż sześć bramek.
Lepiej zaczęli goście, którzy prowadzili 2:0 po golach Callensa i Mackay-Stevena. Chicago Fire złapało kontakt za sprawą Bericia, ale po chwili straciło trzecią bramkę. Tym razem z trafienia cieszył się Medina.
Wtedy rozpoczął się koncert Frankowskiego, który strzelił dwa gole w ciągu kilkudziesięciu sekund. W 42. minucie Polak trafił do siatki z bliska - wykorzystał nieudaną interwencję obrońców rywali.
W 43. minucie skorzystał na... nieudanym uderzeniu kolegi z drużyny. Piłka po jego kiksie spadła pod nogi Polaka, który też nie strzelił najlepiej, ale pokonał bramkarza rywali.
Dla Frankowskiego były to gole numer dwa i trzy w tym roku. W osiemnastu meczach dla Chicago Fire zanotował także jedną asystę.
Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem zespołu z Nowego Jorku. Decydującego gola strzelił w 77. minucie Castellanos.
Marcin Karbowski08 Nov 2020 · 22:46
Źródło: Twitter