Przemysław Frankowski z asystą w meczu Chicago Fire [WIDEO]

Marcin Kadziolka / shutterstock.com
Zawodnicy Chicago Fire przegrali na wyjeździe z Portland Timbers 2:3 (0:2) w czwartkowym meczu amerykańskiej ligi MLS.
Na Providence Park gospodarze objęli prowadzenie już w 11. minucie za sprawą trafienia Jorge Moreiry. Dziesięć minut później ich przewagę powiększył Brian Fernandez.
Przyjezdni doprowadzili do wyrównania dopiero w 74. minucie. Wówczas na listę strzelców wpisał się Nemanja Nikolić. Węgier to były piłkarz w Legii Warszawa, a w jej barwach występował w latach 2015-2016.
W 88. minucie Brian Fernandez strzelił drugiego gola w tym spotkaniu. Z kolei w drugiej minucie doliczonego czasu do siatki Portland Timbers trafił C.J. Sapong, a przy jego trafieniu asystował Przemysław Frankowski.
Polak rozpoczął ten mecz w wyjściowej jedenastce zespołu z Chicago i przebywał na boisku przez 90 minut. Był to jego 24. ligowy występ w tym sezonie.
Podopieczni Giovanniego Savarese mają na konice 37 punktów i zajmują siódme miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. Zespół prowadzony przez Veljko Paunovica z dorobkiem 30 "oczek" plasuje się na dziesiątej pozycji w tabeli Konferencji Wschodniej.
Kamil Kaczmarek15 Aug 2019 · 08:29