Przerwany mecz w Pucharze Polski! Awaria oświetlenia na stadionie Arki Gdynia. Znów trafiło na Zagłębie Lubin

Niespodziewana przerwa w meczu z Arki z Zagłębiem Lubin w Pucharze Polski. Na stadionie w Gdyni zgasło światło. Nie przeszkodziło to gospodarzom wygrać 2:1.
Do zdarzenia doszło w trakcie drugiej połowy. Mecz musiał zostać przerwany na dziesięć minut.
Piłkarze Zagłębia spotkali się z taką sytuacją już drugi raz w ciągu kilku dni. Światło zgasło także w trakcie ich sobotniego meczu z Rakowem w Częstochowa. Oba spotkania zakończyły się porażką lubinian. W tym przypadku także odpadnięciem z Pucharu Polski.
Arka oba gole strzeliła przed przerwą. Bohaterem gospodarzy był Czubak, który w ciągu dziesięciu minut dwa razy wbił piłkę do bramki Zagłębia.
Goście mogli strzelić kontaktowego gola w końcówce pierwszej połowy. Starzyński nie wykorzystał jednak rzutu karnego podyktowanego za zagranie ręką Czubaka. Jego uderzenie obronił Krzepisz.
Zagłębie ostro zaatakowało na początku drugiej połowy. W ciągu kilku minut bardzo dobrych okazji nie wykorzystali Poręba, Szysz i Ratajczyk. Ostatni z nich trafił do siatki w 57. minucie. Na więcej gości nie było stać.
Marcin Karbowski01 Dec 2021 · 19:36