Przewaga na boisku nic nie dała. Manchester United poniósł piątą porażkę w sezonie

Ververidis Vasilis / shutterstock.com
Piłkarze Newcastle United pokonali u siebie Manchester United 1:0 (0:0) w drugim niedzielnym meczu 27. kolejki angielskiej Premier League.
Na St. James' Park zwycięskiego gola dla "Srok" zdobył dwadzieścia minut po przerwie Matt Ritchie. Pomocnik reprezentacji Szkocji zaskoczył golkipera wyżej notowanych rywali płaskim strzałem z pola karnego.
Dzięki siódmej wygranej w sezonie podopieczni Rafaela Beniteza awansowali na trzynaste miejsce w tabeli.
"Czerwone Diabły" doznały natomiast drugiej porażki w trzech ostatnich meczach, ale zachowały jeszcze pozycję wicelidera klasyfikacji.