Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

PŚ w Lillehammer: Freund wygrywa, Stoch piętnasty

5 gru 2015 | 19:08 1
Źródło zdjęcia: Andrey Yurlov/Shutterstock
Kamil Stoch zajął piętnaste miejsce w konkursie Pucharu Świata w Lillehammer. Pozostali Polacy skakali ze zmiennym szczęściem.

Dzisiejszy konkurs w Lillehammer został przeniesiony z dużej na małą skocznię. Zawody odbywały się w bardzo trudnych, wietrznych warunkach. Były często przerywane, a niektórzy skoczkowie cofani z belki, długo musieli oczekiwać na oddanie skoku. Udało się rozegrać tylko jedną serię.

Jako pierwszy z polskich zawodników miał skakać Jan Ziobro, ale został zdyskwalifikowany za nieregulaminowy kombinezon. Drugi z Polaków, Piotr Żyła oddał skok na odległość 93,5 metra, co pozwoliło ostatecznie zająć 33 miejsce. Jeszcze dalej poleciał Klemens Murańka. Uzyskał odległość 99,5 metra, ale miał problemy podczas lądowania i otrzymał słabe noty od sędziów - 23 pozycja. Nieco bliżej, bo na 95 metrze, wylądował Stefan Hula. Wyprzedził one jednak Murańkę o jedno miejsce ze względu na lepsze noty.

Bardzo słaby skok oddał Dawid Kubacki - zaledwie 85,5 metra, dopiero 56 pozycja. Natomiast przedostatni z Polaków, Maciej Kot, oddał zdecydowanie lepszy skok niż jego poprzednik - 95 metrów i 18 lokata. Jako ostatni z naszych zawodników na belce startowej stanął Kamil Stoch. Skok na odległość 94,5 metra pozwolił zająć najwyższe miejsce spośród podopiecznych Łukasza Kruczka - 15.

Zawody wygrał Niemiec Severin Freund, miejsca drugie i trzecie zajęli dwaj Norwegowie - Kenneth Gangnes oraz Andreas Stjernen.

0
"Piotr Żyła oddał bardzo dobry skok na odległość 93.5m, co pozwoliło ostatecznie zająć 33 miejsce". Takie małe pytanko, chamskie ale muszę zapytać. To czy zwycięzca konkursu oddał w chuj zajebiście mega dobry skok? Czy bardzo dobry skok to taki, który daje 33 lokatę? To tak jak by Polska reprezentacja rozegrała świetne eliminacje do euro i zajęła 4 miejsce w grupie! Nosz trochę logiki :)
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!
20zł za rejestrację i 1000zł od depozytu na start, a do tego mnóstwo promocji okolicznościowych!