PSG bez Neymara rozbiło Niceę 3:0! Popis Cavaniego! [VIDEO]

alphaspirit / shutterstock
PSG pokonało u siebie OGC Nice 3:0 w piątkowym meczu 11. kolejki francuskiej Ligue 1. Udział przy wszystkich bramkach miał Cavani.
Drużyna ze stolicy zagrała bez Neymara, który musiał pauzować z powodu czerwonej kartki. Gospodarze jednak pewnie sięgnęli po zwycięstwo. Już w trzeciej minucie wynik otworzył Edinson Cavani, wykorzystując podanie Angela Di Marii.
W 31. minucie padła druga bramka. Ponownie na listę strzelców wpisał się urugwajski napastnik po zagraniu Argentyńczyka.
W drugiej połowie rezultat ustalił zawodnik gości, Dante, który strzelił bramkę samobójczą.
Podopieczni Unaia Emery'ego są liderem tabeli i mają siedem punktów przewagi nad drugim AS Monaco. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Angers SCO. Wcześniej podejmą w Lidze Mistrzów Anderlecht Bruksela.
Natomiast drużyna z Nicei plasuje się na 14. pozycji. Jej kolejnym ligowym rywalem będzie Dijon FCO. Wcześniej zagra na wyjeździe w meczu Ligi Europy z Lazio Rzym.