PSG bezlitosne dla rywali. ósme zwycięstwo z rzędu!

lev radin / shutterstock.com
Piłkarze Paris Saint-Germain pokonali na wyjeździe OGC Nice 3:0 (1:0) w meczu 8. kolejki francuskiej ekstraklasy.
Na Allianz Riviera pierwszego gola strzelił Neymar. W 22. minucie spotkania Moussa Diaby dośrodkował do reprezentanta Brazylii, który skutecznie uderzał z krawędzi pola karnego.
Paryżanie powiększyli prowadzenie w 46. minucie. Wówczas Christopher Nkunku dopadł do piłki odbitej w polu karnym i trafił tuż przy lewym słupku.
Neymar przypieczętował zwycięstwo PSG w doliczonym czasie gry, a przy jego trafieniu asystował Kylian Mbappe.
Gospodarze od 59. minuty grali w osłabieniu, bowiem drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Wylan Cyprien.
Podopieczni Patricka Vieiry mają na koncie 10 punktów i zajmują obecnie 11. miejsce w tabeli Ligue 1. Zespół prowadzony przez Thomasa Tuchela z dorobkiem 24 "oczek" plasuje się na pierwszej pozycji.
Kamil Kaczmarek29 Sep 2018 · 19:38