PSG. Neymar i Mauro Icardi zabawili się z rywalami w sparingu. Nietypowe wykonanie rzutu karnego [WIDEO]

Antoine Cau / Press Focus
PSG rozbiło w sparingu Waasland-Beveren aż 7:0. Mecz zostanie zapamiętany głównie ze względu na nietypowe wykonanie rzutu karnego przez mistrzów Francji.
Dla PSG spotkanie z rywalem z Belgii było kolejnym etapem przygotowań do nowego sezonu. Mecz rozgrywano w nietypowym formacie - trenerzy umówili się na grę cztery razy po pół godziny.
Gospodarze na boisku czuli się bardzo pewnie. Na tyle, że dość szybko zaczęli próbować nietypowych rozwiązań. W 47. minucie Neymar podszedł do rzutu karnego, ale nie oddał strzału, lecz lekko odegrał w bok. Do piłki wystartował Mauro Icardi, zdołał wyprzedzić rywali i trafił do siatki.
Pozostałe gole dla PSG strzelali Neymar, Kylian Mbappe, Eric Maxim Choupo-Moting (dwie), Loic Mbe Soh i Aleksandar Vukotić (samobójczy).
- Trochę baliśmy się kontuzji. Musimy przygotowywać się do gry, ale też zachowywać ostrożność. Stopniowo będziemy dochodzić do naszego szczytu formy - przyznał Neymar.
Swoją szansę w meczu przeciwko Waasland-Beveren dostał też Marcin Bułka. Polski bramkarz spędził na boisku kilkanaście minut.
Marcin Karbowski18 Jul 2020 · 09:25
Źródło: goal.com, Daily Mail