PSG rozbiło Rennes. Grosicki wszedł w 56 minucie, Krychowiak na ławce

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Na zakończenie 12. kolejki francuskiej ekstraklasy, Paris Saint-Germain pokonało Stade Rennais 4:0. W 56. minucie na placu gry pojawił się Kamil Grosicki.

Wynik spotkania otworzył Gelson Fernandes. W 30. minucie zawodnik Stade Rennais niefortunnie wpakował piłkę do własnej siatki.

Później strzelali już tylko paryżanie. Jeszcze przed przerwą na listę strzelców wpisał się Edinson Cavani. Urugwajczyk w 42. minucie zdobył pięknego gola z dystansu.

Trzecie trafienie dla PSG było autorstwa Adriena Rabiota. Benoit Costil próbował interweniować po strzale Francuza, ale był w tej sytuacji bezradny. Dzieła zniszczenia dopełnił Marco Verratti, który w 80. minucie zdobył bramkę na 4:0.

W 56. minucie na boisku pojawił się Kamil Grosicki, który zmienił Pedro Henrique. Całe spotkania na ławce rezerwowych przesiedział za to Grzegorz Krychowiak.

Podopieczni Unaia Emery'ego zajmują obecnie trzecie miejsce w tabeli Ligue 1 i tracą do liderującego OGC Nice trzy punkty. "Czerwono-czarni" plasują się na piątej pozycji.