PSG straciło punkty w Strasburgu

charnsitr / shutterstock.com
Piłkarze Paris Saint-Germain zremisowali na wyjeździe z RC Strasbourg 1:1 (0:1) w środowym meczu 16. kolejki francuskiej ekstraklasy.
Oba gole na Stade de la Meinau Strasbourg padły z rzutu karnego. Najpierw w 41. minucie sędzia spotkania podyktował jedenastkę dla gospodarzy za zagranie ręką w polu karnym, którą pewnym uderzeniem na gola zamienił Kenny Lala.
W 71. minucie Lala faulował jednego z graczy paryskiej drużyny i arbiter znów wskazał na wapno. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Edinson Cavani i nie pomylił się, pokonując Matza Selsa.
Podopieczni Thomasa Tuchela przegrali drugi mecz w tych rozgrywkach, mają na koncie 44 punkty i wciąż mogą być pewni pozycji lidera Ligue 1.
Zawodnicy Thierry'ego Laurey'a przegrali siódme starcie w sezonie, uzbierali dotąd 22 "oczka", co daje im aktualnie dziewiątą lokatę.

Jakub Kreśliński05 Dec 2018 · 23:02