PSG. Tuchel: Juventus również bardzo długo czeka na triumf w Lidze Mistrzów

Tuchel: Juventus również bardzo długo czeka na triumf w Lidze Mistrzów
daykung / shutterstock.com
Autor: Daniel Makarewicz 23 kwi 2019 | 16:21
Paris Saint-Germain obroniło w tym sezonie mistrzostwo Francji. Trener Thomas Tuchel w rozmowie z telewizją "Canal+" przyznał, że głównym celem jego zespołu jest triumf w Lidze Mistrzów.
- Chcemy zwyciężyć w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Zobaczcie, że Juventus również bardzo długo czeka na triumf w Champions League - powiedział Thomas Tuchel.
- W każdym sezonie chcemy wygrywać Puchar Francji, mistrzostwo kraju, ale naszą pracę ocenimy w pełni pozytywnie po zwycięstwie w finale Ligi Mistrzów - dodał Niemiec.
PSG w obecnej edycji Ligi Mistrzów odpadło w 1/8 finału z Manchesterem United.
Źródło: asinfo

Dyskusja 11

23 kwi 2019 | 17:09
0
Po odejściu SRonaldo Juventus znowu będzie wielkim klubem . Co za porównanie sztucznego PSG do wielkiego Juve .
23 kwi 2019 | 16:26
0
Tuchel, jak śmiesz w ogóle porównywać ten kurewski, mały klub z paryża do Wielkiego Juventusu
23 kwi 2019 | 16:46
0
On daje przykład nie porównuje ,ale żeby to zrozumieć to trzeba mieć jakiś iloraz inteligencji::)A po drugie oczywiście porównywać Juve z PSG nie ma sensu, ale zabawne jest to że oba kluby swoją ostatnią wygraną w pucharach zanotowały w tym samym czasie.W roku 1996 Juve wygrało ligę mistrzów, a PSG puchar zdobywców pucharów.
23 kwi 2019 | 17:26
(Edytowany)
pewnie nawet o tym nie wiedział :)
0
pewnie nawet o tym nie wiedział :) a tym bardziej, co się potem stało w SPE! :)))
23 kwi 2019 | 23:42
0
Tak wiem mądralo ,nawet wiem lepiej od ciebie że kiedyś o superpuchar europy grali wlaśnie zdobywca ligi mistrzów i PZP, a nie jak dziś LM z LE.Tylko nie o to chodzi. Chciałem tylko pokazać że PSG to nie jest klub bez tradycji jak nie którzy tu wmawiają ,tylko dlatego że dostali zastrzyk gotówki.Jeszcze długo przed era szejków mieli sukcesy ,nawet na europejskich boiskach.Podobnie to zresztą wygląda z Manchesterem City.
24 kwi 2019 | 02:46
0
ja ci przytakuję, że zabawne, a ty mi od mądrali. zdrowy jesteś? i założę się o wszystkie pieniądze, że Tuchel nie zna historii peesże na tyle, żeby o tym wiedzieć. poza tym jeden wyskok i wygrana w pucharze nie czyni cię wielkim albo klubem z tradycjami - powiesz to samo o Crvenej Zveździe na przykład albo o Szachtarze???
24 kwi 2019 | 14:01
0
Sorry odpowiadałem wczoraj chyba na 40 różnych komentarzy na kilku portalach.....źle spojrzałem na szyk odpowiedzi.Co do Tuchela to raczej inteligentny facet, nie wygląda mi na kiepa który gdzieś jedzie i nie ma pojęcia o tym gdzie jest.Sam fakt że zna płynnie francuski coś pokazuje.A do tego to facet po 40-tce, więc umówmy się on to po prostu pamięta, dla niego to historia która się wydarzyła za jego świadomego życia gdy sam grał w piłkę.Pomijam to że każdy klub ma jakieś swoje klubowe muzeum itp ,gdzie to wszystko jest opisane.Zresztą tam naprawdę grali wielcy piłkarze .Ronaldinho czy Weah ,Lama nawet Pauleta,.Mówienie że to klub bez historii jest głupie i ta głupota jest ciągle powtarzana.Wymienione przez ciebie kluby jak na warunki swoich lig to kluby z wielkimi tradycjami, a wygrana w pucharach jeszcze dodała im splendoru.A czy Górnik albo Legia to kluby z tradycjami??Pewnie że tak, ale może dla kogoś np w Hiszpanii to tylko małe klubiki na końcu świata.Jedyne co odróznia bardzo znaczaco PSG od klubów z bogata historią to data powstania ,to bardzo młody klub .
23 kwi 2019 | 17:34
0
Juve ostatni puchar jaki zdobyło to interkontynentalny z River Plate
23 kwi 2019 | 23:39
0
No tak to efekt zdobycia ligi mistrzów i tego że potem się gra o puchar interkontynentalny (wzasadzie wtedy grało ,dzis to już klubowe mistrzostwa świata).Miałem jednak na myśli europejskie puchary.
23 kwi 2019 | 19:58
0
twój iloraz inteligencji zapewne wyraża Twój nick... Seba :)
23 kwi 2019 | 23:38
0
Mój nick to SebastianMax od moich imion, a trzeba być debilem żeby komuś wypominać imiona i to jeszcze w zdrobniałej formie.Więc Zenek albo inny Józek trzym ryj.