PSG wiceliderem, cały mecz Grzegorza Krychowiaka

CosminIftode/Shutterstock
Paris Saint Germain wygrał u siebie z Angers SCO 2:0 w ostatnim środowym spotkaniu 15. kolejki francuskiej Ligue 1. W podstawowym składzie mistrzów Francji zagrał Grzegorz Krychowiak.

Drużyna z Parc des Princes prowadziła do przerwy po trafieniu Thiago Silvy. W drugiej połowie wynik podwyższył Edinson Cavani, wykorzystując rzut karny. W 85. minucie Krychowiak, który grał przez całe spotkanie, został ukarany żółtą kartką.

Podopieczni Unaia Emery'ego awansowali na drugie miejsce w ligowej tabeli. Do liderującego OGC Nice tracą jeden punkt. W następnej kolejce zagrają na wyjeździe z Montpellier Herault SC.

Natomiast drużyna prowadzona przez Stephane'a Moulina plasuje się na 10. pozycji ze zdobytymi 18 "oczkami". Ich kolejnym rywalem będzie FC Lorient.