PSG wychodzi z kryzysu. Bez Neymara też da się wygrywać

Sipa / Press Focus
Dwie porażki z rzędu i wystarczy. PSG z Marcinem Bułką na ławce rezerwowych bez większych problemów wygrało z Niceą na wyjeździe 3:0 i przesuwa się w górę tabeli.
Przy nieobecności zawieszonego za czerwoną kartkę Neymara odpowiedzialność za strzelanie goli wzięli inni bohaterowie sierpniowego mini-turnieju Ligi Mistrzów.
Najpierw rzut karny pewnie wykorzystał Kylian Mbappe, dla którego był to pierwszy mecz po przerwie spowodowanej zakażeniem koronawirusem.
Jeszcze przed przerwą rezultat podwyższył Angel Di Maria. Argentyńczyk zanotował również asystę przy ostatnim golu autorstwa Marquinhosa. W końcówce ze względu na spalonego anulowano jeszcze drugiego gola Mbappe.
Paryżanie wygrali 3:0 i po czwartej kolejce mają na koncie sześć punktów. Podobnie ich dzisiejszy rywal - Nicea.
Tobiasz_Kubocz 20 Sep 2020 · 15:03