Piękny gol Di Marii z rzutu wolnego! AS Monaco rozbite przez PSG w meczu o Superpuchar Francji! [VIDEO]

Vlad1988 / Shutterstock.com
Paris Saint-Germain wygrał z AS Monaco 4:0 w meczu o Superpuchar Francji. Dwa gole strzelił Angel Di Maria. Cały mecz w drużynie z Księstwa rozegrał Kamil Glik.
Spotkanie w chińskim Shenzhen mogło podobać się kibicom. Było rozgrywane w szybkim tempie i nie brakowało w nim składnych akcji oraz sytuacji podbramkowych. W 33. minucie kapitalnie z rzutu wolnego przymierzył Angel Di Maria. Argentyńczyk uderzył nad murem, tuż pod poprzeczkę, a Diego Benaglio był bez szans.
Jeszcze przed przerwą drużyna ze stolicy Francji podwyższyła wynik. Stanley Nsoki wbiegł w pole karne, dograł piłkę przed bramkę, a akcję bez problemów sfinalizował Christopher Nkunku.
W drugiej połowie PSG strzeliło trzecią bramkę. Timothy Weah strzałem z kilku metrów, sfinalizował kapitalną indywidualną akcję Nsokiego. Triumf drużyny prowadzonej przez Thomasa Tuchela przypieczętował w doliczonym czasie gry Di Maria.