PSG zdemolowało Crvenę Zvezdę. Piękne gole Neymara! Cały mecz Krychowiaka przeciwko Schalke [WIDEO]

lev radin / shutterstock.com
PSG wygrało pierwszy mecz w tej edycji Ligi Mistrzów. Drużyna z Paryża rozbiła Crvenę Zvezdę 6:1. Gole nie padły w drugim meczu rozegranym o 18:55 - Lokomotiw zremisował z Schalke.
Strzelanie na Parc des Princes rozpoczął Neymar, który w 20. minucie popisał się precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego.
Na kolejnego gola Brazylijczyk czekał tylko dwie minuty. Tym razem trafił z akcji - wykończył podanie Kyliana Mbappe. W pierwszej połowie na listę strzelców wpisali się jeszcze Edinson Cavani i Angel Di Maria. To był najniższy wymiar kary, bo paryżanie nie wykorzystali jeszcze kilku dogodnych okazji.
W drugiej połowie PSG miało inicjatywę, niemal nie wpuszczało rywali na własną połowę, ale też nie forsowało tempa. Piątego gola wbiło dopiero w 70. minucie, gdy po dograniu Juana Bernata do pustej bramki trafił Mbappe. Goście niespodziewanie odpowiedzieli po czterech minutach. W pole karne wpadł Mario Marin i silny uderzeniem nie dał szans Alphonse'owi Areoli. Wynik meczu ustalił Neymar, który ponownie strzelił pięknego gola z rzutu wolnego.
Mało dobrej gry przyniósł mecz Lokomotiwu z Schalke. Emocje zaczęły się dopiero w samej końcówce. W 88. minucie gola dla drużyny z Gelsenkirchen strzelił Weston McKennie. Gospodarze rzucili się do ataku, ale nie potrafili odrobić strat.
Cały mecz w barwach mistrzów Rosji rozegrał Grzegorz Krychowiak.