PSG żegna się z Ligą Mistrzów! Manchester United wygrał w Paryżu! Zadecydował karny w 94. minucie [WIDEO]

Mitch Gunn/Shutterstock
PSG żegna się z Ligą Mistrzów. Manchester United wygrał w Paryżu 3:1 (2:1) i awansował do kolejnej rundy rozgrywek.
Tutaj przeczytasz relację na żywo z tego spotkania.
Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia ze strony gości. Prosty błąd popełnił Kehrer, zagrywając w stronę własnej bramki, podanie przeciął Lukaku, który minął bramkarza i skierował piłkę do siatki.
10 minut później kibice doczekali się odpowiedzi ze strony PSG. Mbappe pokazał się w polu karnym, zagrał wzdłuż bramki rywali, a akcję pewnym uderzeniem zamknął Bernat.
W kolejnych minutach gospodarze zdecydowanie przeważali, prowadząc grę i stwarzając kolejne sytuacje. Gdy wydawało się, że druga bramka dla PSG to kwestia czasu, znów trafił Lukaku. Belg tym razem dostał prezent od Buffona i z bliska ponownie wpisał się na listę strzelców.
W drugiej połowie do bramki United trafił Di Maria, ale sędzia w tej sytuacji pokazał pozycję spaloną. Później znakomitą okazję zmarnował Mbappe. W 90. minucie ręką we własnym polu karnym zagrał Kimpembe, a arbiter po konsultacji z systemem VAR wskazał na wapno. Jedenastkę na gola zamienił Rashford i dał awans Manchesterowi United do ćwierćfinału.
Daniel Makarewicz06 Mar 2019 · 22:57