Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Puchar Anglii: West Ham wymęczył awans do kolejnej rundy

17 sty 2018 | 07:09 0
Źródło zdjęcia: Shutterstock

West Ham United pokonał u siebie Shrewsbury Town 1:0 (0:0, 0:0) w ostatnim wtorkowym powtórzonym meczu trzeciej rundy rozgrywek o Puchar Anglii.

Pierwsze spotkanie tych drużyny zakończyło się bezbramkowym remisem i druga konfrontacja na Olympic Stadium także nie przyniosła rozstrzygnięcia w 90 minut.

Dopiero osiem minut przed zakończeniem drugiej części dogrywki opór zespołu z League One przełamał Reece Burke, zapewniając "Młotom" skromne zwycięstwo i awans.

Przeciwnikiem stołecznej drużyny w kolejnej rundzie będzie Wigan Athletic lub AFC Bournemouth. Starcie tych zespołów zaplanowano na środę.