Puchar Hiszpanii: Valencia i Cadiz w kolejnej rundzie

LevanteMedia / shutterstock.com
Valencia CF pokonała przed własną publicznością Real Zaragoza 4:1, a Cadiz CF wygrało na wyjeździe z Realem Betis Balompie 5:3 w meczach 1/16 finału Pucharu Króla.
Na Estadio Mestalla dwa gole dla ekipy "Nietoperzy" strzelił Santi Mina w 28. oraz 59. minucie. Po jednym trafieniu na rzecz ekipy gospodarzy zapisali na swoje konta Roberto Ibanez w 68. oraz Ruben Venzo w 86. minucie.
Jedynego gola dla gości strzelił w 87. minucie Jorge Marco Pombo.
Na Estadio Benito Villamarin występujące na zapleczu Primera Division Cadiz CF pokonało Real Betis Balompie 5:3. Dla przyjezdnych dwie bramki zdobył Daniel Romera, a po jednej dołożyli David Barral, Aitor Garcia i Ivan Kecojević.
Do siatki gości dwa razy trafił Cristian Tello, a raz Ryad Boudebouz.
* * * * * *

Valencia CF - Real Zaragoza 4:1 (1:0)

Bramki: Mina, 29, 59, Ibanez 68, Vezo 86 - Pombo 87.

Pierwsze spotkanie: 2:0.
Real Betis Balompie - Cadiz CF 3:5 (2:4)

Bramki: Boudebouz 8, Tello, 24, 65 - Barral 3, Romera 18, Ai. Garcia 26-karny, Romera 41, Kecojević 78.

Pierwsze spotkanie: 2:1.