Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?

Puchar Króla: Rayo Vallecano wyeliminowane przez klub z Tarragony

13 paź 2016 | 08:04 0
Źródło zdjęcia: Resul Muslu / Shutterstock.com
Piłkarze Rayo Vallecano zostali wyeliminowani w 3. rundzie Pucharu Króla przez Gimnastic Tarragona, który okazał się lepszy od biało-czerwonych w konkursie rzutów karnych. Po regulaminowym czasie gry oraz dogrywce na tablicy wyników widniał remis 1:1.

Pierwszego gola w tym spotkaniu strzelili już w 24. minucie rywalizacji przyjezdni, a dokładniej Elvir Maloku. Natomiast do wyrównania doprowadził tuż po zmianie stron niezwykle doświadczony Manucho, który ma na swoim koncie występy dla Manchesteru United.

Więcej bramek na Campo de Futbol de Vallecas w drugiej połowie już nie padło. Co więcej, dogrywka również nie przyniosła rozstrzygnięcia, tak więc o awansie do następnej fazy musiały zadecydować rzuty karne, w których lepsi okazali się goście.

W pozostałych meczach 3. rundy rozgrywanych w środę Cordoba pokonała Cadiz na wyjeździe 1:2, a Racing Santander wyeliminował Amorebietę.

********
Rayo Vallecano - Gimnastic Tarragona 1:1 (0:1, 1:1), karne: 4:5
Bramki: Manucho 51 - Maloku 24.

Cadiz CF – Cordoba CF 1:2 (1:2)
Bramki: Garcia 35 – Juli 28, Piovaccari 40.

Racing Santander – SD Amorebieta 2:0 (1:0)

Promocje bukmacherskie

Skorzystaj z bonusu 350PLN dla nowych graczy i korzystaj z ogromnej oferty i wysokich kursów
Odbierz bonus 400PLN na start i korzystaj z szerokiej oferty zakładów i wysokich kursów
Postaw pierwszy zakład, a jeśli przegrasz, otrzymasz zwrot utraconych środków. Załóż konto z Meczyków, aby otrzymać 110zł bez ryzyka.
Odbierz 20zł bez depozytu za samą rejestrację, a następnie dokonaj pierwszej wpłaty i zgarnij bonus 100% do 500zł!