Puchar Niemiec: Lewandowski strzela, a Bayern demoluje rywala [VIDEO]

Kostas Koutsaftikis / Shutterstock.com
Piłkarze SC Paderborn 07 ulegli u siebie Bayernowi Monachium 0:6 (0:3) w pierwszym meczu 1/4 finału rozgrywek Pucharu Niemiec.
Na Benteler-Arena pierwszą bramkę zdobył strzałem z bliska Francuz Kingsley Coman. Sześć minut później wynik podwyższył  Robert Lewandowski, który znakomicie poradził sobie z podaniem od Kingsleya Comana i będąc sam na sam z bramkarzem, precyzyjnie wykończył akcję.

Trzy minuty przed przerwą Joshua Kimmich sprytnym strzałem w krótki róg w sytuacji sam na sam praktycznie rozstrzygnął losy konfrontacji.
Dziesięć minut po zmianie stron skutecznym uderzeniem głową popisał się Corentin Tolisso. Francuz wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego Kolumbijczyka Jamesa Rodrigueza. Okazały sukces zespołu z Bawarii przypieczętował jeszcze w samej końcówce dwukrotnie Holender Arjen Robben, który najpierw trafił w okienko bramki rywali, a po chwili wykorzystał rajd Ribery'ego i skierował piłkę do pustej bramki.